mgr Agnieszka Surgiel-Gemza

Jestem absolwentką Wydziału Medycznego GWSH na kierunku Kosmetologia, Politechniki Częstochowskiej oraz Międzywydziałowego Studium Kształcenia i Doskonalenia Nauczycieli Politechniki Częstochowskiej z kwalifikacjami pedagogicznymi.

Z branżą medyczną i farmaceutyczną jestem związana już od ponad 20 lat.

Ukończyłam 6-cio poziomowy akredytowany kurs w dziedzinie laseroterapii zatwierdzony przez British Medical Laser Association, obejmujący moduły: podstawy wiedzy na temat laseroterapii i IPL, epilacja laserowa i IPL, fotoodmładzanie laserami nieablacyjnymi i IPL, usuwanie tatuaży i makijaży permanentnych, zabiegi zamykania poszerzonych naczyń, remodeling skóry laserami nieablacyjnymi i ablacyjnymi oraz najnowsze laserowe procedury redukcji blizn.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, sympozjach i szkoleniach z zakresu terapii laserowej, kosmetologii estetycznej. Uczestniczę w szkoleniach przedmedycznej pierwszej pomocy, a w 2018 roku odbyłam Kwalifikowany Kurs Pierwszej Pomocy uzyskując tytuł Ratownika.

Jestem autorką publikacji naukowych w recenzowanych periodykach z branży kosmetologii i medycyny estetycznej oraz wykładowcą akademickim na UJD w Częstochowie na kierunku Kosmetologia.

W Gabinecie Terapia Laserowa Agnieszka Surgiel-Gemza wykonuję zabiegi z wykorzystaniem laserów do usuwania tatuaży i makijaży permanentnych, epilacji, zamykania naczyń, frakcyjnego nieablacyjnego i ablacyjnego resurfacingu twarzy, redukcji blizn, rozstępów oraz przebarwień.

Obecnie opracowuję nowe protokoły rewitalizacji skóry z zastosowaniem lasera pikosekundowego PICO LIGHT D18 oraz frakcyjnego ablacyjnego lasera CO2, do swojej praktyki laserowej stale wprowadzam najnowsze rozwiązania i protokoły zabiegowe.

W Certyfikowanym Gabinecie Medycyny Estetycznej Sensual Beauty wykonuje zabiegi z wykorzystaniem laserów, peelingów medycznych, mezoterapii oraz kosmetologii High-Tech.

Jako inżynier i kosmetolog z pasją łączę świat technologii laserowej i medycyny estetycznej

lek. med. Krzysztof Gemza, medycyna estetyczna

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – Oddział w Warszawie. Współwłaściciel i główny lekarz w gabinecie Sensual Beauty, Trener z zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii i Hi-Tech w La Pelle Gold.

Wykładowca akademicki na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w SWSM w Katowicach

Autor wielu publikacji naukowych w recenzowanych periodykach z branży kosmetologii i medycyny estetycznej. Autor procedur zabiegowych z zakresu terapii laserowej, karboksyterapii i medycyny estetycznej

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1987 roku.

Pracując na rynku farmaceutycznym w działach marketingu i sprzedaży w renomowanych firmach farmaceutycznych zdobył wiele cennych doświadczeń, które przeniósł do pracy w swoim gabinecie medycyny estetycznej aby czynić pacjentów szczęśliwszymi i bardziej zadowolonymi ze swego wyglądu, a co za tym idzie sprawiać aby dostrzegali piękno życia.

O gabinecie

Gabinet Terapia Laserowa Agnieszka Surgiel-Gemza powstał z myślą o pacjentach, którzy potrzebują konsultacji i pomocy w laserowym leczeniu zaistniałych defektów skórnych.

W Gabinecie Terapia Laserowa zabiegi wykonują specjaliści z zakresu laseroterapii po wielu krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach mający za sobą wieloletnią praktykę zawodową. Nasi specjaliści są także trenerami z zakresu terapii laserowych, kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzielą się swoją wiedzą ze słuchaczami studiów dla kosmetologów i lekarzy na renomowanych uczelniach medycznych.

Wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem certyfikowanych urządzeń laserowych. Nasz gabinet jest odpowiednio przygotowany do przeprowadzenia terapii laserowej pod kątem przepisów obowiązujących przy pracy z laserami.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów dzięki odpowiednio przeprowadzanym wywiadom medycznym, fachowo przeprowadzanym zabiegom i opiece pozabiegowej.

Przeprowadzamy szczegółowe testy dotyczące fototypu skóry. Przed każdą terapią laserową wykonujemy patch test (test plamkowy) aby dobrać odpowiednie parametry laserowe a przed terapią laserowego usuwania tatuażu przeprowadzamy test określający ilość potrzebnych zabiegów do usunięcia pigmentu ze skóry.

Terapia laserowa w naszych gabinetach jest skuteczna dzięki temu, że do swojej praktyki wprowadzamy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz protokoły zabiegowe oparte na aktualnych doniesieniach klinicznych.Jesteśmy autorami wielu publikacji naukowych oraz badań w zakresie laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Praca jest naszą pasją, a zadowolenie pacjentów motywuje jeszcze bardziej do ciągłego poszerzania wiedzy i samodoskonalenia.

Zapraszamy na zabiegi do gabinetu Terapia Laserowa Agnieszka Surgiel-Gemza.

 

Dziękujemy Wiktorii Gacek – uczestniczce półfinału Miss Polski za wzięcie udziału w sesji zdjęciowej do strony oraz za możliwość wykorzystania zdjęć.